Galéria

Videótár

2017.06.26. 17:11
Szuper final videó - Jubileumi Diákolimpia Fesztivál 2017, Debrecen
4:40
2017.07.28. 15:09
Special Olympics 50th Anniversary in Chicago 2018 (30 sec)
32
2017.07.10. 21:12
Eunice Kennedy Shriver's Message of Hope
3:25
2017.06.21. 19:00
Bajnokká válni (Diákolimpia® Himnusz) - Lennard x Gabriel B x Kollányi Zsuzsi x Horváth Tamás
3:15

Eredmények

október 21., szombat:

LABDARÚGÁS
13:00 Skócia U19 N - Magyarország U19 N
15:30 Debreceni VSC - Haladás
15:30 Ferencvárosi TC - Újpest
15:30 Paks - Mezőkövesd
15:30 Vasas - Balmazújváros
15:30 Videoton - Puskás Akadémia
18:00 Diósgyőri VTK - Honvéd FC

KOSÁRLABDA
18:00 Körmend - Szombathely
18:00 MAFC - DEAC
18:00 Pécsi VSK - Alba Fehérvár
18:00 Szolnoki Olaj - Atomerőmű SE Paks
18:00 Vasas Csata N - MTK Budapest N
20:00 PINKK-Pécsi N - Aluinvent DVTK Miskolc N

TENISZ
12:00 Skugor F. (Cro) - Fucsovics M. (Hun)

KÉZILABDA
16:00 Rosztov N - Győri ETO N
18:00 Vác N - Buxtehuder SV N
13:30 Szeged - Veszprém
18:00 Balatonfüred - Vác
18:00 Budakalász - Orosháza
18:00 Dabas - Csurgó
18:00 Komló - Eger

RÖPLABDA
15:00 PTE-PEAC C-Doki - Sümegi RE
17:00 Budaörsi DSE N - Szombathely N
17:00 Fatum-Nyíregyháza N - Vasas Óbuda N
18:00 Penta-Gödöllői Röplabda Club N - UTE N

VÍZILABDA
16:00 Kaposvár - Szolnok
16:00 Tatabánya - Miskolc
18:00 Domino Avus - Vasas
18:00 Szentes - Szeged
19:00 PVSK - OSC Ujbuda
19:00 Racionet Honvéd SE - Eger
20:00 UVSE - BVSC-Zugló
17:00 BVSC-Zugló N - Szentes N
17:00 Honvéd FC N - Szegedi N
18:00 Tatabánya N - UVSE N
18:00 Vizilabda N - Ferencváros N

október 20., péntek:

JÉGKORONG
18:30 Znojmo - Fehérvár AV19 2-3 (h.u.)
13:30 Urdin - DVTK 0-5
18:00 DAB - MAC Budapest 3-6
18:00 Újpest - Vienna II 4-0
18:30 Fehérvári Titánok - Ferencváros 1-2 (b.u.)

KOSÁRLABDA
18:00 KTE-Duna - Szedeák 62-58
18:45 Soproni KC - Kaposvár 74-79

TENISZ
15:30 Lepchenko V./Stollár F. - Kerkhove L./Marozava L. 1-2 (7-6, 2-6, 8-10)
11:00 Babos T./Hlavackova A. - Melichar N./Smith A. 2-1 (6-2, 3-6, 10-3)

KÉZILABDA
18:00 Cegléd - Gyöngyös 24-22
18:00 Kisvárda N - Vasas N 30-21

VÍZILABDA
18:00 Szolnok - Kaposvár 18-2
19:30 Debrecen - Ferencváros 6-22
20:00 Eger N - Maarsk Grafiks N 9-17

október 19., csütörtök:

LABDARÚGÁS
15:30 Magyarország N - Horvátország N 2-2

KOSÁRLABDA
18:00 UNI Győr N - Nantes N 76-70
18:30 Cegléd N - Gernika Bizkaia N 80-68
19:00 Nymburk N - Atomerőmű Szekszárd N 69-86

TENISZ
17:30 Lepchenko V./Stollár F. - Cepede V./Haddad Maia B. 2-1 (6-3, 3-6, 12-10)
13:30 Babos T./Hlavackova A. - Krejcikova B./Siniakova K. 2-1 (4-6, 6-1, 10-8)

KÉZILABDA
18:00 Dunaújváros N - Siófok KC N 26-32

október 18., szerda:

LABDARÚGÁS
13:00 Magyarország U19 N - Törökország U19 N 5-2

JÉGKORONG
16:00 Hokiklub Budapest - Ferencváros 1-6
18:00 DAB - Újpest 3-5
19:30 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 3-0

KOSÁRLABDA
17:30 Balkan - Körmend 83-84
18:00 Nizsnyij Novgorod - Szombathely 94-92 (h.u.)
18:00 Szolnoki Olaj - Karpos 94-73
19:00 Polkowice N - Euroleasing Sopron N 70-73
18:30 Aluinvent DVTK Miskolc N - PEAC-Pécs N 73-59

TENISZ
16:30 Babos T./Hlavackova A. - Lapko V./Potapova A. 2-0 (7-5, 6-2)

KÉZILABDA
18:00 Csurgó - Budakalász 34-32
18:00 DVSC-TVP N - Alba Fehérvár N 25-27
18:00 Vác N - Budaörs N 31-27

VÍZILABDA
19:15 OSC Budapest - Szpartak Volgográd 12-7

október 17., kedd:

LABDARÚGÁS
18:00 Vasas - Haladás 1-0

TENISZ
13:30 Fucsovics M. (Hun) - Chung H. (Kor) 0-2 (3-6, 2-6)
11:30 Babos T./Hlavackova A. - Cornet A./Mladenovic K. 2-1 (6-7, 7-6, 10-8)

október 16., hétfő:

LABDARÚGÁS
16:00 Koszovó U17 - Magyarország U17 1-3

JÉGKORONG
20:00 Újpest - Ferencváros 4-3

TENISZ
12:00 Fucsovics M. (Hun) - Smyczek T. (Usa) 2-0 (6-4, 6-0)
16:00 Sasnovich A. (Blr) - Babos T. (Hun) 2-1 (7-6, 7-6, 6-4)

KÉZILABDA
18:00 Ferencvárosi TC N - MTK Budapest N 37-25

október 15., vasárnap:

JÉGKORONG
17:45 Fehérvár AV19 - Innsbruck 2-4
17:00 DAB - DVTK 0-3

KOSÁRLABDA
18:00 Zalakerámia - Alba Fehérvár 82-80
17:00 UNI Győr N - Euroleasing Sopron N 78-77

TENISZ
11:00 Fucsovics M. (Hun) - Friberg K. (Swe) 2-0 (6-0, 6-3)
14:00 Fett J. (Cro) - Stollár F. (Hun) 2-0 (6-1, 6-4)

KÉZILABDA
19:00 Vive Kielce - Veszprém 32-32
15:00 Brest Bretagne N - Győri ETO N 23-26
16:00 Szeged - Ferencvárosi TC 34-25
18:00 Érd N - Kecskemét N 31-22

RÖPLABDA
13:00 Debreceni EAC - Dunaferr SE 0-3
15:00 PTE-PEAC C-Doki - Kecskeméti RC 0-3
16:00 Sümegi RE - MAV Elore SC 2-3
17:00 Fino Kaposvár SE - Pénzügyőr SE 3-1
17:30 Vegyész RCK - Szolnoki FRKSI 3-0
18:00 Vasas Óbuda N - MTK Budapest N 3-0

VÍZILABDA
09:00 Sturm - Miskolc 9-11
11:00 Ferencváros - Quadis 11-4

október 14., szombat:

LABDARÚGÁS
15:30 Balmazújváros - Videoton 1-1
15:30 Diósgyőri VTK - Vasas 5-0
15:30 Haladás - Honvéd FC 1-2
15:30 Mezőkövesd - Debreceni VSC 0-2
15:30 Újpest - Paks 0-0
19:30 Puskás Akadémia - Ferencvárosi TC 1-1

JÉGKORONG
17:00 Csíkszereda - Vienna II 5-2
17:30 Brasov - MAC Budapest 1-2

TENISZ
11:00 Hobgarski K. (Ger) - Gálfi D. (Hun) 2-0 (6-1, 7-6)
18:30 Paolini J. (Ita) - Stollár F. (Hun) 0-2 (5-7, 2-6)

KÉZILABDA
18:00 Ferencvárosi TC N - Larvik N 37-33
19:00 Dubrava - Csurgó 36-26
16:00 Buxtehuder SV N - Vác N 33-26
16:00 Dunaújváros N - CSM Roman N 31-24
18:30 Zaglebie N - DVSC-TVP N 25-23

RÖPLABDA
17:00 Palota RSC N - Fatum-Nyíregyháza N 0-3
18:00 Linamar BRSE N - Penta-Gödöllői Röplabda Club N 3-0
18:00 UTE N - Szombathely N 3-0

VÍZILABDA
17:00 Szpartak Volgográd - OSC Budapest 7-14
19:00 Pays d'Aix - Miskolc 13-13
19:30 Ferencváros - Jadran ST 17-3

október 13., péntek:

JÉGKORONG
19:15 Graz - Fehérvár AV19 5-2
17:30 Brasov - Vienna II 4-2
18:00 Csíkszereda - MAC Budapest 5-3
18:00 DAB - Ferencváros 4-2
18:30 DVTK - Fehérvári Titánok 6-4

KOSÁRLABDA
18:45 KTE-Duna - Soproni KC 72-76
17:00 ZTE NKK N - Vasas Csata N 95-82

KÉZILABDA
18:00 Gyöngyös - Balatonfüred 24-31
18:00 Orosháza - Cegléd 22-18

VÍZILABDA
18:00 Miskolc - Sport Management 11-11
19:30 Ferencváros - Primorac 13-10

Sportműsorok

október 21., szombat:

M4 Sport
13.15: Kézilabda, férfi NB I, MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém
15.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest FC
17.45: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Budapest Honvéd
22.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő

Sport 1
15.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Rosztov-Don - Győri Audi ETO KC
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, Váci NKSE-Buxtehuder SV
20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Málaga

Sport 2
14.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen
18.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Sevilla
21.00: Küzdősport, UFC, Gdansk

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő
13.00: Superbike-vb, Spanyolország, 1. futam
14.00 és 20.15: Sznúker, Brit Open
18.15: Műkorcsolya, GP, Moszkva

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburg-Bayern München
20.30: Kerékpár, pálya-Eb, Berlin

Digisport 1
11.45: Rögbi, Európai Nemzetek Kupája, Magyarország-Lettország
15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Crotone
20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
14.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Caen
20.30: Röplabda, női BL-selejtező, Conegliano-Békéscsaba

Digisport 3
16.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Guingamp

Spíler TV
0.55, 1.50, 2.50: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
4.30, 6.05, 6.30 és 7.00: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2
5.25: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
10.25 és 10.50: Superbike-vb, Spanyolország, időmérő
11.25 és 11.50: Supersport300-vb, Spanyolország, időmérő
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Watford
16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield-Manchester United
18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-West Bromwich

október 22., vasárnap:

M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg-Soroksár
20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

Sport 1
13.30: Kézilabda, női BL, csoportmérkőzés, Thüringer HC - FTC-Rail Cargo Hungaria
16.00: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Athletic Bilbao
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar

Sport 2
16.00: Tenisz, ATP-torna, Atwerpen
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30 és 13.00: Supersport-vb, Spanyolország, futam
14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open

Eurosport 2
11.00: Asztalitenisz, férfi vk, Belgium
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Werder Bremen
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Hertha
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Hoffenheim
22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta-Toronto

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Hellas Verona
14.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Roma
17.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Juventus
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-PSG

Digisport 2
11.00 és 13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa-selejtező, Debrecen-Lubin
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari

Digisport 3
13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Troyes-Olympique Lyon

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Pittsburgh Penguins
3.45, 5.05 és 6.30: Gyorsaságimotoros-vb, Ausztrál Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
11.25: Supersport-vb, Spanyolország, futam
12.55: Superbike-vb, Spanyolország, futam
14.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal
17.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Liverpool

október 23., hétfő:

M4 Sport
20.15: Labdarúgás, FIFA-gála, London

Sport 2
2.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Atlanta Falcons
13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
13.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

Partnereink

Az oldal üzemeltetője süti fájlokat (cookie) használ, az adatvédelmi szabályzat rendelkezései szerint. A süti fájlok a számítógépén tárolódnak.