Galéria

Videótár

2017.06.21. 19:00
Bajnokká válni (Diákolimpia® Himnusz) - Lennard x Gabriel B x Kollányi Zsuzsi x Horváth Tamás
3:15
2017.05.16. 09:55
ISF ISKOLAI ÚSZÓ VILÁGBAJNOKSÁG BUDAPEST, 2017
5:21
2017.03.31. 13:49
Special Olympics World Winter Games 2017 in Austria
14:46
2017.03.26. 15:25
Webisode Siegerehrungen | Ramsau, 24.03.2017
1:22

Eredmények

június 29., csütörtök:

LABDARÚGÁS
18:45 Beitar Jeruzsálem (Isr) - Vasas (Hun)
18:45 Ferencvárosi TC (Hun) - Jelgava (Lat)
20:45 Videoton (Hun) - Balzan (Mlt)

TENISZ
15:30 Babos T./Hlavackova A. - Chan H-C./Niculescu M.

június 28., szerda:

TENISZ
13:30 Omae A. (Jpn) - Stollár F. (Hun) 2-0 (6-1, 6-3)

június 27., kedd:

TENISZ
12:00 Lottner A. (Ger) - Gálfi D. (Hun) 2-1 (1-6, 7-5, 6-1)

június 26., hétfő:

TENISZ
16:30 Balázs A. (Hun) - De Loore J. (Bel) 0-2 (5-7, 6-7)

június 25., vasárnap:

TENISZ
15:00 Babos T. (Hun) - Mertens E. (Bel) 0-2 (1-6, 1-6)
12:00 Fucsovics M. (Hun) - Bolt A. (Aus) 2-0 (6-1, 6-4)

VÍZILABDA
08:45 Magyarország - Spanyolország 9-7

június 24., szombat:

TENISZ
11:30  Fucsovics M. (Hun) - Clarke J. (Gbr) 2-0 (6-3, 6-4)

VÍZILABDA
10:00 Magyarország - Montenegro 9-6
20:00 Görögország - Magyarország 9-9

június 23., péntek:

KOSÁRLABDA
18:00 Magyarország U20 - Csehország U20 57-76

június 22., csütörtök:

TENISZ
13:00 Fucsovics M. (Hun) - Millman J. (Aus) 2-1 (6-3, 2-6, 6-2)

június 21., szerda:

TENISZ
12:30 Balázs A. (Hun) - Krajinovic F. (Srb) 0-2 (6-7, 1-6,)

június 20., kedd:

KOSÁRLABDA
20:30 Olaszország N - Magyarország N 49-48

TENISZ
17:00 Duque-Marino M./Irigoyen M. - Babos T./Hlavackova A. 2-0 (6-3, 7-5)
13:30 Estrella V. (Dom) - Fucsovics M. (Hun) 1-2 (6-4, 4-6, 0-6)
13:00 Balázs A. (Hun) - Dancevic F. (Can) 2-0 (6-2, 6-1)

Sportműsorok

június 29., csütörtök:

M4 Sport
19.45: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, elődöntő, Németország-Mexikó

Duna World
18.30: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés, Ferencváros-Jelgava
20.30: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés, Videoton-Balzan

Sport 1
9.00 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Antalya

Sport 2
12.00: Lósport, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne

Eurosport 2
12.00: Tenisz, Wimbledon, selejtező

Digisport 1
14.45 Kerékpár, Tour de Hongrie, 2. szakasz

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne

Partnereink

Az oldal üzemeltetője süti fájlokat (cookie) használ, az adatvédelmi szabályzat rendelkezései szerint. A süti fájlok a számítógépén tárolódnak.